RN73R1JTTD8660D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8660D25
JLCPCB Part #
C4057904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS