RN73R1JTTD8200D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8200D25
JLCPCB Part #
C4148425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS