RN73R1JTTD7591D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7591D50
JLCPCB Part #
C2497306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.59kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS