RN73R1JTTD70R6C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD70R6C25
JLCPCB Part #
C4034749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS