RN73R1JTTD6980D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6980D50
JLCPCB Part #
C2496484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS