RN73R1JTTD6903D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6903D25
JLCPCB Part #
C4015982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS