RN73R1JTTD64R9D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD64R9D25
JLCPCB Part #
C2494942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS