RN73R1JTTD6421C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6421C10
JLCPCB Part #
C2566290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS