RN73R1JTTD6420C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6420C50
JLCPCB Part #
C4270863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS