RN73R1JTTD6262D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6262D25
JLCPCB Part #
C2494878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS