RN73R1JTTD6200A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD6200A25
JLCPCB Part #
C4056902
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS