RN73R1JTTD61R2D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD61R2D10
JLCPCB Part #
C3951934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS