RN73R1JTTD6123C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6123C25
JLCPCB Part #
C4191314
Description
-55℃~+155℃ 100mW 612kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS