RN73R1JTTD5361B05
MFR.Part #
RN73R1JTTD5361B05
JLCPCB Part #
C4345687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS