RN73R1JTTD4073F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4073F25
JLCPCB Part #
C2495565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS