RN73R1JTTD3440F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3440F10
JLCPCB Part #
C4314336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 344Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS