RN73R1JTTD3280B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3280B25
JLCPCB Part #
C4122801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS