RN73R1JTTD2400C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2400C25
JLCPCB Part #
C3967413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS