RN73R1JTTD1870F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1870F100
JLCPCB Part #
C2505475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS