RN73R1JTTD16R7D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD16R7D25
JLCPCB Part #
C3992928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS