RN73R1JTTD1690F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1690F10
JLCPCB Part #
C4065788
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS