RN73R1JTTD1472A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1472A10
JLCPCB Part #
C4308090
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS