RN73R1JTTD1422C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1422C10
JLCPCB Part #
C2566431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS