RN73R1JTTD1422A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1422A05
JLCPCB Part #
C4044513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS