RN73R1JTTD1292A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1292A25
JLCPCB Part #
C4288754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS