RN73R1JTTD1141B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1141B10
JLCPCB Part #
C2564350
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS