RN73R1ETTP9651C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9651C50
JLCPCB Part #
C4000006
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS