RN73R1ETTP9650C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9650C50
JLCPCB Part #
C4241090
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS