RN73R1ETTP7960B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP7960B10
JLCPCB Part #
C2552261
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS