RN73R1ETTP78R7C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP78R7C10
JLCPCB Part #
C2552266
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS