RN73R1ETTP6731F10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6731F10
JLCPCB Part #
C3954935
Description
-55℃~+155℃ 6.73kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS