RN73R1ETTP6192C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6192C50
JLCPCB Part #
C4011186
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS