RN73R1ETTP6041B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6041B50
JLCPCB Part #
C2521514
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS