RN73R1ETTP4751D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP4751D10
JLCPCB Part #
C2534142
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS