RN73R1ETTP3401B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP3401B25
JLCPCB Part #
C4037522
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS