RN73R1ETTP3322C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3322C25
JLCPCB Part #
C2522101
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS