RN73R1ETTP2770D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2770D25
JLCPCB Part #
C4111182
Description
-55℃~+155℃ 277Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS