RN73R1ETTP2740B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2740B50
JLCPCB Part #
C2521182
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS