RN73R1ETTP2701B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP2701B10
JLCPCB Part #
C4093108
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS