RN73R1ETTP1642F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1642F50
JLCPCB Part #
C2500839
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS