RN73R1ETTP1561C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1561C25
JLCPCB Part #
C4128684
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS