RN73R1ETTP1501B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1501B10
JLCPCB Part #
C2550953
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS