RN73R1ETTP1272B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1272B25
JLCPCB Part #
C4124606
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS