RN73R1ETTP1200C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1200C10
JLCPCB Part #
C2552580
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS