RN73R1ETTP1170F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1170F25
JLCPCB Part #
C3989757
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS