RN73H2ETTD85R6B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD85R6B25
JLCPCB Part #
C4202823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS