RN73H2ETTD8561F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8561F10
JLCPCB Part #
C4135784
Description
250mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS