RN73H2ETTD8560F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8560F100
JLCPCB Part #
C4301558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS