RN73H2ETTD8452D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8452D100
JLCPCB Part #
C4017384
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS