RN73H2ETTD7870C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7870C25
JLCPCB Part #
C3951663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS